Vaše hlava je klíč k Vašemu štěstí.

Co o mojí práci říkají klienti

Česká televize u mne v pracovně natočila časosběrný dokument o výsledcích terapie se kterou pracuji.

Podívejte se, čeho můžete dosáhnout Vaše dítě nebo i Vy.

Shlédnout film 15 minut

S paní Leinweberovou jsem se seznámil na doporučení své kamarádky. Od počátku na mě zapůsobila svým širokým přehledem v oblasti „práce s mozkem“. Zaujalo mě to a začal trénovat. Přistupoval jsem k tomu spíš pesimisticky, přeci jen být přidrátovaný k počítači a hraní her mi nepřišlo jako sofistikovaný nástroj na změnu mého mozku. Vytrval jsem a po čase byl hodně překvapený tím, že se mi začaly po několika letech zdát sny (resp. jsem si je ráno pamatoval) i dalšími změnami – například jsem začal více vnímat své emoce. Navíc mě paní Leinweberová dostávala tím, že kdykoli si mě připojila, tak hned věděla, jestli jsem unavený, ve stresu a podobně. Taky si neustále udržuje přehled o dění v oboru, což osobně považuji za důležité – je tak neustále seznamována s aktuálními novinkami a trendy v oboru a může je předávat svým klientům. Pokud na sobě člověk chce pracovat a nečeká řešení v podobě zázračné pilulky a jednoho týdne, pak ji můžu doporučit. Myslím, že člověk neudělá chybu!

Romanhttp://www.romansokola.cz/

Na práci s Lídou Leinweberovou je nejlepší její individuální přístup. Prostředí které kolem sebe vytváří, a pozornost kterou Vám věnuje je sama o sobě terapií. Technika biofeedbacku je součástí naší společné práce, ale z mého pohledu by bylo neůplné a chybné ji izolovat od celku. Zkrátka proto, že když není vytvořeno optimální prostředí, sebelepší technika nebude fungovat. Biofeedback- mít měřitelně podloženo co se děje v hlavě je skvělé, a zcela určitě lepší než pouhé "hádání" ohledně našeho stresu nebo pozornornosti. Báječné je, že vliv biofeedbacku je přítomen po většinu dne. Dává nám možnost si lépe uvědomit naše počínání a automaticky s ním pak pracovat. Prokoukneme autopilotní chování a lépe rozpoznáne např. spouštějící se stres, což nám dává prostor pro vědomou reakci. Biofeedback je motivace a obrovská příležitost pro každého kdo se sebou chce pracovat.

Tomáš ŽEkonom

Práci a setkávání s Lídou jsem dostal jako dárek od dcery. Viděla, že můj elán a síly ubývají. Přestal jsem luštit křížovky a začal starý dědek. Začali jsme trénovat kognitivní trénink a pracovat s pozorností. Nebavilo mne stále hledat ovladač, klíče, mobil a další. První co mne překvapilo, že jsem začal lépe spát. Další skok byl, když se vnuk u mne učil básničku a já si zapamatoval! Dodalo mi to elán. Teď chodím na univerzitu třetího věku, ovladač už nehledám a víte je mi tak o 20 méně. Děkuji. Vztah, který jsme spolu navázali je skvělý.

VlastislavProjektant v důchodu

Dcera navštěvuje centrum vzhledem k tomu, že jí byly diagnostikovány významné poruchy soustředění a pozornosti. Po třech letech spolupráce s tímto centrem se její schopnost soustředit se a udržet pozornost zlepšila natolik, že přestala ve třídě "vyčnívat" a stala se "normáním" žákem/ "normální" žákyní. V centru navštěvuje nejen terapie Biofeedback ale také volnočasový kroužek a pravidelně se učastní i letních příměstských táborů. Pro mě jako matku je radost vidět ji pracovat s terapeutkami, které má nejen pro jejich laskavý přístup k dětem, nesmírně ráda. A to je podstatné. Pokroky jsou znatelné a dcera si veškerý čas v centru maximálně užívá. Hezký den, Katka K 

Katka Kmaminka

Do společnosti Neuroprogress jsem začala docházet v létě 2014- přivedly mě sem problémy s pamětí, soustředěním, únavou. Dámy z Neuroprogressu mě mile přijaly, udělaly se mnou vstupní pohovor, EEG a začaly jsme pracovat dle plánu sestaveného dle mých potřeb. Nebylo pro mne snadné naučit se vnímat své tělo a mysl a vést je tam, kam je žádoucí- tedy do stavu pohody a uvolnění, naučit se nebrat všechny úkoly s takovou vážností, aby se organismus zbytečně nadměrně nevyčerpával. Dnes jsem na sebe pyšná- dokáži se během chvíle zastavit, uklidnit, nerozhodí mě každá hloupost. Než jsem do Neuroprogressu poprvé napsala- dlouho jsem váhala, ale dnes jsem za toto rozhodnutí ráda. Ve společnosti Neuroprogress pracují zkušení odborníci, kteří vědí co dělají. Jejich vstřícný, trpělivý, ale hlavně lidský přístup je nedílnou součástí každé hodiny tréninkové terapie. Vidět na vlastní oči jejich nadšení a zaujetí pro práci je potěchou pro duši. Děkuji všem z týmu Neuroprogress za jejich vnímavý a individuální přístup, za jejich podporu a pomoc a také za různé tipy pro svůj další rozvoj. Speciálně chci poděkovat mozku neuroprogresu- paní Mgr. LiebweberovéB-) a popřát jí i celému týmu, aby jim elán a chuť probírat se šedou kúrou mozkovou vydržel ještě mnoho let.

Monikaučitelka

Mám 3 děti a je to na mě znát. Byla jsem utahaná, nemohla jsem spát. Nervozita a stres byly víc doma než já. Děti moje chování přebíraly a byl to začarovaný kruh. Po diagnostice jsem si uvědomila, jak mne stres hluboce zasahuje v celém i pracovním životě a začala krásná práce. Jak to shrnout? Spím! V práci nepotřebuji hořící termíny k tomu, abych se dokopala k činnosti. Naučila jsem se pracovat se stresem, s pozorností. Je ze mě jiná matka. Klidnější a vyrovnanější. Terapie zasáhla celou rodinu a rodinné poradenství byl jako bonus, to co nám jako rodině pomohlo k spokojenému životu. Díky!

Lenka ŠVedoucí prodejny

Babičce byl diagnostikován Alzhaimer. Byli jsme zděšení. Hodně se horšila a to prázdné sezení bylo ubíjející. Hledali jsme co s tím. Na doporučení známého jsme začali s babičkou docházet do centra. Vyšetření vstupní babičku nebavilo a tak jsme byli zvědaví, co dál. Návštěvy, ale byly pro ni zajímavé. Moc se těšila. Byla tam, jak proměněná. Dokonce měla náladu se upravit než půjde. Co nás nejvíce překvapilo, že babi chtěla noviny a další změny na sebe nedali dlouho čekat. My jsme se naučili, jak ji povzbuzovat a jak s ní i nadále pracovat. Když ji řekneme, že jdeme za Vámi Lído, je to událost. Jde k holiči, vybere si šaty a jde, ví kam. Víme, že nemoc má své limity, ale proč to aktivní období nepodpořit co nejvíce. Díky moc za maminku!

Martina Fialová s rodinou

Firma Active Brain s.r.o. navazuje na dlouholetou práci Neuroprogress o.s..

Chtete raději cinknout a nezávazně se potkat? Co Vy na to? A názor si uděláte sami stejně nejlíp. Tel.: 774 467 436