SPOLU SRDCEM

Zveme vás do online klubu pro rodiče, terapeuty i učitele, který má za cíl pomoci vám:

 • Stát se podporujícím partnerem sobě i dítěti.
 • Najít porozumění pro sebe, své dítě nebo svého klienta.
 • Dopřát respekt sobě i dítěti.
 • Najít v sobě tu pravou motivaci, kterou je láska.

„Co dokážeš ty, dokáže i tvé dítě.“

Přejete si prohloubit vztah k sobě i svému dítěti a ocenit jedinečnost odlišnosti?

Nalézt více spokojenosti a radosti v tom nejdůležitějším vztahu vašeho života? Pak jste tady správně.

 • Kolikrát jste si už všimly toho, že to, jak se cítíte, má vliv na lidi okolo vás?
 • Kolikrát jste si pro sebe už řekly, že jste to tentokrát moc nezvládly a že jste zase vybouchly nebo se cítily vnitřně napjatí, naštvaní a nenaplnění?
 • A kolikrát ve vaší hlavě zaznělo: ‚‚Já bych si to přála mít se svým dítětem ale i sama se sebou jinak?"

Chápeme vás.

Podporovat na cestě dítě, které potřebuje více péče a pozornosti, ale i klidný a citlivý přístup, klade na rodiče, terapeuty i učitele velké nároky.

Stejně tak je ale celá situace zdrojem velkého napětí a stresu, který možná s nikým nesdílíte. Je dost možné, že si na všechno připadáte tak trochu sami a nenacházíte pochopení u svých blízkých a možná ani sami u sebe. 

A přitom se snažíte udělat vše tak, jak nejlépe dokážete. 

Chcete pro své dítě, nebo své klienty a děti ve škole to nejlepší. A přitom všem možná zapomínáte na to nejdůležitější.

NA SEBE

Ať už ve svém životě děláte cokoli. Ať už se ve vašem životě děje cokoli, ať už vaše dítě nebo váš klient potřebuje jakoukoli podporu. Není to to nejdůležitější.

Nejdůležitější jste VY.

Možná vás to teď překvapilo, protože nejsme naučeni ani zvyklí věnovat péči sami sobě. A naše společnost nás naučila, že je důležitější věnovat pozornost především lidem okolo nás. Bezpochyby je to důležité. Ale jak můžeme věnovat pozornost lidem okolo sebe laskavě, radostně a s pocitem naplnění, když si sami připadáme ztraceni, nepochopeni a bez sil?

Hádáte správně. Velmi těžko. Ano, možná na začátku ano. Strach je pohonem, který nás zpočátku žene. Někdy jsou to i výčitky, pocity nedostatečnosti nebo i selhání, které roztáčí to kolečko ve kterém neúnavně běžíme. 

Prvních pár měsíců, možná prvních pár let. Ale co potom? Jak chytit druhý dech?

Terapeutická péče i rodičovství vyžaduje trvalou podporu, kterou dokážete dlouhodobě dávat jedině tehdy, pokud ji nejprve věnujete sami sobě. 

Jinak se váš život bude odvíjet jako nekonečný maraton, ze kterého se špatně vystupuje, a ve kterém už ani nestíháte dýchat nebo sledovat, kde to vlastně jste. Nestíháte se plně věnovat sobě ani dítěti a čas, který spolu trávíte je takzvaně z MUSU. 

Musíme ještě tohle cvičení a tamto cvičení. A pomalu si ani nevšimnete, že se někam vytratil ten pravý vztah. Že dítě ztrácí dětství a vy se ztrácíte sama v sobě.

Ani maratonec nedokáže běžet věčně.

Právě běžec na dlouhé tratě dobře ví, že musí sám sobě dopřávat pravidelnou péči, věnovat pozornost svému tělu a také tomu, jak se cítí, aby při běhu nezkolaboval.

Možná ale právě teď zažíváte přesný opak. Běžíte závod, který netušíte, kdy skončí a ani už nevíte, kde nabrat síly. 

Víme, že to tak nemusí být a že cesta z bludného kruhu povinností existuje. Obě jsme ve svých životech nalezly cestu k harmonii, lásce i vnitřnímu klidu i přesto a možná právě proto, že podmínky v našich životech nebyly ideální.

A přesně to vám toužíme předat. Víme, že i obtížné podmínky lze prožívat s lehkostí i radostí a cestu životem si užívat.

Vždyť o nic jiného na tomto světě ani nejde. 

ŽÁDNÝ UČITEL NEDOKÁŽE DOVÉST ŽÁKA DÁL NEŽ DOŠEL SÁM.

A právě proto vás dokážeme naučit, že nezáleží na tom,

CO PROŽÍVÁTE, ALE JAK TO PROŽÍVÁTE.

S vděčností a radostí vás zveme do podporujícího online prostoru, kde:

 • načerpáte praktické informace, jak rozvíjet vztah k sobě a předat ho i dítěti;
 • vás naučíme uvolňující a relaxační cvičení pro vaše tělo, která vám dodají klid a skrze která můžete pravidelně dočerpávat potřebnou energii;
 • vás osobně podpoříme na cestě k sobě a dítěti.

Každý měsíc společně otevřeme jedno konkrétní téma, které vám pomůže poznat sebe a přiblížit se také k vašemu dítěti.

1 MĚSÍC = 1 KONKRÉTNÍ TÉMA = 1 KROK K SOBĚ I DÍTĚTI

Zázraky se nedějí přes noc. Nic nám nespadne do klína jen tak. Ale ke všemu dokážeme dojít skrze postupné kroky, laskavou komunikaci a sebepečující přístup. To vše vám v klubu nabízíme. Za pár týdnů nebo měsíců se ohlédnete a uvidíte, že se ve vašich životech odehrál zázrak. Procítíte si hluboký vztah k sobě, najdete lásku, po které jste vždy toužili a která byla vždy ve vašem srdci. A tu samou lásku dokážete předávat vašemu dítěti. 

Vaše dítě nebo vaši klienti vás o vašem pokroku nenechají na pochybách. Prohloubíte si vztahy a najdete přesně to naplnění, po kterém jste vždy toužili.

DOTKNETE SE SVÝCH SRDCÍ, KTERÁ PROMLOUVAJÍ LÁSKOU.

Díky AKTIVNÍ ÚČASTI v klubu se budete každý den cítit o kus více

klidnější a spokojenější rodič, učitel i terapeut, který

 • Nalezne a promění svá nefunkční vnitřní přesvědčení
  To vám přinese nové vhledy do každodenních situací. Porozumíte tomu, proč některé věci nemohly dosud fungovat a nyní vám půjdou s větší lehkostí.
 • Komunikuje láskyplně, otevřeně a s respektem k sobě a druhým:
  Vaše slova budou vycházet z vašeho srdce. A tak budou i okolím vnímána. Laskavá a otevřená komunikace je důležitá nejen pro naše zdraví, vztahy, ale i pro naši sebehodnotu a sebedůvěru.
 • Se ve svém těle cítí příjemně a vnímá své tělo s láskou a respektem:
  Vztah k tělu a přijetí jeho "nedokonalosti" je pro rodiče i terapeuta pečujícího o dítě s poruchou na úrovni těla klíčovým krokem k tomu, aby dokázal přijmout ve své ne-dokonalosti také tělo dítěte a dokázal ho s láskou provázet.

KDO VÁS BUDE KLUBEM PROVÁZET?

Martina Kolmanová

Klinická logopedka s celostním přístupem, autorka projektu Celostní komunikace a Logopedie s úsměvem, lektorka celostně vedených kurzů pro rodiče, life kouč, autorka pracovních sešitů Učíme se hlásku, yogínka a máma tří dětí.

Ludmila Leinweberová

Neuroterapeutka, kouč NLP, trenér kognitivních funkcí, autorka knihy Dyslektický mozek a také lektorka certifikovaných kurzů organizovaných Institutem Praktické Pedagogiky, ale také máma dvou dětí.

CO O KLUBU ŘÍKAJÍ MAMINKY?

Jana

Já jsem se vším, co mám v klubu k dispozici, maximálně spokojená, vše se snažím hojně využívat a rok s Vámi všemi si užít a prožít. Díky tomu, že se tu pořád něco děje, se stále vracím do místa, kde je mi dobře, kde mi ostatní rozumí, kde se mám stále na co těšit. Ne, že by byl můj život pustý, prázdný a smutný, ale tady v klubu jsem jinak naladěná než v běžném životě a to, že se sem často vracím, mi pomáhá udržovat lepší pocit a náladu.

Tereza

Velmi moc se mi klub líbí. Někdy je až neuvěřitelné, jak se mi trefíte do toho, co zrovna potřebuji. Jen se přiznám, že vše pouštím zatím až ze záznamů, kdy na to mám čas a klid. Spoustu věcí je pro mě nových a moc mě to zajímá a obohacuje. Děkuji Vám i ostatním, co tu mají chuť podělit se o své názory.

Denisa

Klub se mi strašně moc líbí. Je to úžasný průvodce mým životem . Za to nekonečné děkuji. Cítím se zde v bezpečí a přijetí a úsměvem na tváři, když Vás s paní Lídou vždy vidím 

Lenka

Dobrý den, mně se líbí pestrost příspěvků. Můžu si přesně vybrat, co v danou dobu potřebuju. V mém případě nejvíce asi uvolnění těla. Ale těším se na každou oblast, která se otevře. Protože o existenci některých nemám ani ponětí. A pak se mnou třeba hodně rezonuji. Pocit z celé skupiny mám úžasný, atmosféra je tady podporující a neodsuzujici. Vidím, že spoustu problémů a pocitů máme shodné. Na druhou stranu mám pak z některých příspěvků tíživy pocit, protože vím zhruba, jak se cítí. Za skupinu ze srdce děkuji.

Ema

Klub je skvělý   Hlavně proto, že všechny tu zjišťujeme, že v tom našem světě s dětmi s různými vadami nejsme samy. Je tu úžasná podpora mezi námi a skvělý koučink od Martiny a Lídy 

Staňka

Zrovna nedávno jsem premyslela, ze ačkoliv momentálně nestiham využit všeho, co se nabízí (s tim jsem do klubu vlastne uz šla), jsem rada, ze jsem se pro klub rozhodla, protože to, co stihnu je mi vždy k velkému prospěchu. Obdivuju Martinu a Lidu kolik energie do klubu vkládají. Je to az neskutecne, vždy se snažíte reflektovat na témata a dotazy a neni jich malo. Velmi přínosné pro mne jsou i komentáře členů, at uz kvuli různými pohledu na veci nebo zajímavými tipy, radami, dotazy...je videt, ze jdeme jedním smerem

JAK KLUB FUNGUJE?

klub je otevřen od 1. 11. 2020

Ve svém členství máte přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde se budeme společně potkávat. V této skupině budeme pravidelně přidávat živá vysílání, audia, relaxační a meditační techniky, ale i informace k danému tématu měsíce. 

Součástí klubu je také ČLENSKÁ SEKCE, webová stránka, kde najdeš vše, co se v klubu odehrálo přehledně a utříděné tak, aby ses k videím, technikám i webinářům mohla kdykoli vracet. PŘÍSTUP DO TÉTO SEKCE MÁŠ NAPOŘÁD

Podívejte se podrobně na to, co vás ve skupině čeká. 

 • 1
  Každý měsíc bude připraveno vysílání na téma měsíce.
  Získáte nové informace a souvislosti, díky kterým prohloubíte svůj vztah k sobě a dítěti. Podpoříte v sobě nová přesvědčení, která vás podpoří na vaší cestě.
 • 2
  Každý měsíc se zaměříme na uvolnění a relaxaci těla.
  Tělo otevírá komunikaci. Pomocí body terapeutických technik a relaxačních technik načerpáte dostatek energie a uvolníte stres a napětí z těla.
 • 3
  Každý měsíc od nás získáš, podporu a motivaci
  Ve dvou se to vždy lépe táhne a ve skupině stejně naladěných už na změny nebudete sami.

Jak to bude probíhat prakticky?

 • Jakmile uhradíte členství, tak dostanete přístup do facebookové skupiny, kde postupně najdete videa a tematický obsah k danému kalendářnímu měsíci.
 • Facebooková skupina bude uzavřená, to znamená bezpečná pro osobní sdílení. Budou do ní mít přístup pouze členové klubu.
 • Během každého měsíce budeme postupně zveřejňovat nový obsah, videa a další materiály ve facebookové skupině. Chceme, abyste se cítili komfortně a měli vše nadávkované tak, že to v klidu zvládnete.
 • Ke všem materiálům máte během celého členství přístup a můžete se k nim kdykoli vracet, jakmile je zveřejníme.

NA CO SE MŮŽETE V KLUBU TĚŠIT

Rozhodně na zajímavý obsah, který vás povede jasně, zábavně a prakticky. Nejde nám o to, abyste seděli hodiny u počítače a louskali videa. Proto jsme vše připravili tak, abychom nasytili jak touhu vaší mysli po poznání, tak i touhu vašeho těla po uvolnění.

Videa a podcasty

Živá vysílání, která pohnou vaším životem kupředu.

Pravidelná motivace

Udržíme vás v akci, abyste z klubu měli co nejvíce.

Uzavřená FB skupina

Otevřené a respektující sdílení stejně naladěných.

Relaxace těla

Bude i čas na odpočinek a péči o vaše tělo.

Otázky a odpovědi

Dostanete pravidelně příležitost ptát se.

Články a rozhovory

Pozveme do klubu zajímavé osobnosti.

OBLASTI, KTERÝCH SE DOTKNEME

Praktická a konkrétní témata do klubu jsem vybrali s ohledem na potřeby rodičů, terapeutů i učitelů, kteří pečují o děti se specifickými poruchami. 

Strach

Dětství

Relaxace

Stres

Sebepřijetí

Důvěra

Spánek

Vztahy

Jedinečnost

Vnímání času

Tělo

Vnitřní cíle

K tomu všemu navíc získáte podporující komunitu naladěných souputníků, kteří mají stejný záměr.

Cítit se spokojeněji a prohloubit vztah k sobě a dětem.

NAHLÉDNĚTE DOVNITŘ FB SKUPINY

NAHLÉDNĚTE DOVNITŘ ČLENSKÉ SEKCE

Kolik stojí

ČLENSTVÍ V KLUBU?

Roční členství v klubu

3000 Kč/10 měsíců (bez DPH)

= 300 Kč/měsíc a 10 Kč/den

 • Kompletní přístup do klubu na 10 měsíců
 • Uzavřená FB skupina s podporou Ludmily Leinweberové a Martiny Kolmanové

TATO CENA PLATÍ pouze do 15. 1. 2021

od 16. 1. 2020 je běžná cena klubu na 10 měsíců

5500 Kč bez DPH

DO KLUBU SE MŮŽEŠ PŘÍHLÁSIT 4. 1. 2020

PŘIDEJ SE K 73 ČLENŮM KLUBU, KTEŘÍ UŽ PROMĚŇUJÍ SVÉ ŽIVOTY

Na co se nejčastěji ptáte?

Co je to členství v klubu?

Především podpora a vedení lídrů v oboru a také skupina stejně smýšlejících lidí, kteří si vzájemně pomáhají a spolupracují. Je to také přístup do uzavřené FB skupiny s materiály, videi a obsahem, který se pravidelně uveřejňuje tak, že vše stíháte, máte v podkladech pořádek a především se posouváte v rámci svého vztahu se sebou i dětmi dopředu laskavým přístupem.

Jak přesně to bude probíhat?

Každý měsíc se můžete těšit na jedno klíčové téma, kterému se budeme věnovat a budeme k němu postupně uvolňovat materiály a podklady pro vás k dispozici. To vše pod naším vedením uvnitř uzavřené FB skupiny.

Je členství časově omezené?

Vaše členství začíná od 1. 11. 2020, kdy odstartuje program klubu. A to přesně na 12 měsíců. Po uplynutí tohoto období budete mít možnost si členství prodloužit, jinak vám automaticky skončí a FB skupinu vám uzavřeme.

Jak získám obsah v klubu?

Ihned po zaplacení vám pošleme pozvánku do FB skupiny, kde Klub odstartuje 1. 11. 2020. Tam požádáte o členství a uvedete číslo faktury. My vám následně skupinu zpřístupníme.

Jak přesně to funguje?

Stačí vám pouze mobil, počítač nebo tablet, internetové připojení a účet na Facebooku. Jakmile požádáte o vstup do skupiny a my jej potvrdíme, tak jste uvnitř. A můžete čerpat svůj obsah odkudkoli na světě, třeba z vaší oblíbené kavárny.

Musím někam chodit?

Nemusíte. Budete mít od nás vše k dispozici ve FB skupině, kde budeme pravidelně zveřejňovat nový obsah a o všem vás budeme informovat.

Jak členství případně zruším?

Stačí nám napsat na e-mail: podpora@activebrain.cz a my už to s vámi zařídíme.

Co když nebudu stíhat?

Po celou dobu členství máte k veškerému obsahu přístup, takže se můžete v klidu a pohodě vracet zrovna k tomu, co chcete a potřebujete.

Jak dlouho mi to bude trvat?

Všechen obsah koncipujeme tak, aby byl jasný, srozumitelný a svižný. Během dne vám proto bude stačit cca 15-20 minut.

Bojím se, že nebudu stíhat?

Rozhodně se bát nemusíte, protože tu pro vás budeme k dispozici, můžete nám pokládat otázky a sdílet, jak se vám pracuje a my vám se vším pomůžeme. Důležité je nebýt na věci sama.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Nebo se jen potřebujete o něčem ujistit, poradit? Napište nám na podpora@activebrain.cz, rádi vám pomůžeme 🙂

"Co dokážeš TY, dokáže i TVÉ dítě."

Jdete do toho? Těšíme se na vás uvnitř!

Martina

Lída