Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jsem průvodkyně krajinou mozku

6 prvních kroků ke zvládnutí stresu

0
Stránek
0
Čtenářů

Co se v ebooku dozvíte

Start k pohodě

Pokud chceme změnu, musíme vykročit. Ty kroky jsou takové, aby jste měli radost, že jste je zvládli.

Aha

V životě máme mnoho AHA momentů. Pochopení, že podstata je v jednoduchosti. A hlavně praxi.

Dejte si dárek

Dostat dárek i darovat je krásné. Zažít můžete obojí. Dejte si chvilku pro sebe a užijte si dny v pohodě.

Co na to čtenáři

O pohodu se snažím už 76 let. Tento e-book to mé poznání hezky shrnuje. Svatá pravda. Jen mladí by to měli hodně dělat. Víc se radovat a míň se stresovat.
BohuslavDůchodce
E-book mne překvapil. Někdy je nutné připomenout známé. Taky jsem si uvědomila, že když nezačnu, tak se nic nestane. Víte, co se mi po přečtení stalo? Dala jsem si dvouhodinový pokec s kamarádkou a neměla jsem výčitky svědomí, že jsem mohla kdoví co stihnout. Výsledek byl, že ten pokec mi dodal tolik elánu, že když jsem přišla domů vše mi šlo samo. Brzy vyrazíme i s manželem, ať si tu pohodu pěstujeme oba.
Eva VomlelováEkonomka
Přede mnou je zkouškové a já jsem stresař. Chci zkusit tyto jednoduché principy zařadit do každodenního života. Zatím mi to jde a cítím se aspoň o 50% líp. Díky
Pavlína Studentka

Ludmila Leinweberová

Učím lidi pracovat se stresem. Vedu je k vědomému prožívání a uvědomování si všeho kolem nás. 6 prvních kroků - začínáme od nejsnadnějšího. Každý kdo vyjde na cestu potřebuje vidět cíl, ne v mlze, ale jasně před sebou. Potřebujeme vidět a prožít, že to o co se snažíme nám jde, že máme výsledky a je nám lépe a o tom to je.