Reference

S paní Leinweberovou jsem se seznámil na doporučení své kamarádky. Od počátku na mě zapůsobila svým širokým přehledem v oblasti „práce s mozkem“. Zaujalo mě to a začal jsem trénovat. Přistupoval jsem k tomu spíš pesimisticky, přeci jen být přidrátovaný k počítači a hraní her mi nepřišlo jako sofistikovaný nástroj na změnu mého mozku. Vytrval jsem a po čase byl hodně překvapený tím, že se mi začaly po několika letech zdát sny (resp. jsem si je ráno pamatoval) i dalšími změnami – například jsem začal více vnímat své emoce. Navíc mě paní Leinweberová dostávala tím, že kdykoli si mě připojila, tak hned věděla, jestli jsem unavený, ve stresu a podobně. Taky si neustále udržuje přehled o dění v oboru, což osobně považuji za důležité – je tak neustále seznamována s aktuálními novinkami a trendy v oboru a může je předávat svým klientům. Pokud na sobě člověk chce pracovat a nečeká řešení v podobě zázračné pilulky a jednoho týdne, pak ji můžu doporučit. Myslím, že člověk neudělá chybu!
Romanhttp://www.romansokola.cz/
Na práci s Lídou Leinweberovou je nejlepší její individuální přístup. Prostředí, které kolem sebe vytváří a pozornost kterou Vám věnuje, je sama o sobě terapií. Technika biofeedbacku je součástí naší společné práce, ale z mého pohledu by bylo neúplné a chybné ji izolovat od celku. Zkrátka proto, že když není vytvořeno optimální prostředí, sebelepší technika nebude fungovat. Biofeedback – tedy mít měřitelně podloženo, co se děje v hlavě, je skvělé, a zcela určitě lepší než pouhé „hádání“ ohledně našeho stresu nebo pozornosti. Báječné je, že vliv biofeedbacku je přítomen po většinu dne. Dává nám možnost si lépe uvědomit naše počínání a automaticky s ním pak pracovat. Prokoukneme autopilotní chování a lépe rozpoznáme např. spouštějící se stres, což nám dává prostor pro vědomou reakci. Biofeedback je motivace a obrovská příležitost pro každého kdo se sebou chce pracovat.
Tomáš Ž.Ekonom
Práci a setkávání s Lídou jsem dostal jako dárek od dcery. Viděla, že můj elán a síly ubývají. Přestal jsem luštit křížovky a začal se cítit jako starý dědek. Začali jsme trénovat kognitivní trénink a pracovat s pozorností. Nebavilo mě stále hledat ovladač, klíče, mobil a další. První, co mě překvapilo, že jsem začal lépe spát. Další skok byl, když se vnuk u mě učil básničku a já si ji zapamatoval! Dodalo mi to elán. Teď chodím na univerzitu třetího věku, ovladač už nehledám a víte, je mi tak o 20 méně. Děkuji. Vztah, který jsme spolu navázali, je skvělý.
VlastislavProjektant v důchodu
Dcera navštěvuje centrum vzhledem k tomu, že jí byly diagnostikovány významné poruchy soustředění a pozornosti. Po třech letech spolupráce s tímto centrem se její schopnost soustředit se a udržet pozornost zlepšila natolik, že přestala ve třídě „vyčnívat“ a stala se „normální“ žákyní. V centru navštěvuje nejen terapie Biofeedback ale také volnočasový kroužek a pravidelně se účastní i letních příměstských táborů. Pro mě jako matku je radost vidět ji pracovat s terapeutkami, které má nejen pro jejich laskavý přístup k dětem, nesmírně ráda. A to je podstatné. Pokroky jsou znatelné a dcera si veškerý čas v centru maximálně užívá. Hezký den, Katka K.
Katka K.maminka
Do společnosti Neuroprogress jsem začala docházet v létě 2014. Přivedly mě sem problémy s pamětí, soustředěním, únavou. Dámy z Neuroprogressu mě mile přijaly, udělaly se mnou vstupní pohovor, EEG a začaly jsme pracovat dle plánu sestaveného dle mých potřeb. Nebylo pro mne snadné naučit se vnímat své tělo a mysl a vést je tam, kam je žádoucí – tedy do stavu pohody a uvolnění, naučit se nebrat všechny úkoly s takovou vážností, aby se organismus zbytečně nadměrně nevyčerpával. Dnes jsem na sebe pyšná. Dokáži se během chvíle zastavit, uklidnit, nerozhodí mě každá hloupost. Než jsem do Neuroprogressu poprvé napsala, dlouho jsem váhala, ale dnes jsem za toto rozhodnutí ráda. Ve společnosti Neuroprogress pracují zkušení odborníci, kteří vědí, co dělají. Jejich vstřícný, trpělivý, ale hlavně lidský přístup je nedílnou součástí každé hodiny tréninkové terapie. Vidět na vlastní oči jejich nadšení a zaujetí pro práci je potěchou pro duši. Děkuji všem z týmu Neuroprogress za jejich vnímavý a individuální přístup, za jejich podporu a pomoc a také za různé tipy pro můj další rozvoj. Speciálně chci poděkovat mozku Neuroprogressu – paní Mgr. Leinweberové B-) a popřát jí i celému týmu, aby jim elán a chuť probírat se šedou kúrou mozkovou vydržel ještě mnoho let.
Monikaučitelka
Mám 3 děti a je to na mě znát. Byla jsem utahaná, nemohla jsem spát. Nervozita a stres byly víc doma než já. Děti moje chování přebíraly a byl to začarovaný kruh. Po diagnostice jsem si uvědomila, jak mne stres hluboce zasahuje v celém i pracovním životě a začala krásná práce. Jak to shrnout? Spím! V práci nepotřebuji hořící termíny k tomu, abych se dokopala k činnosti. Naučila jsem se pracovat se stresem, s pozorností. Je ze mě jiná matka. Klidnější a vyrovnanější. Terapie zasáhla celou rodinu a rodinné poradenství byl jako bonus, to co nám jako rodině pomohlo k spokojenému životu. Díky!
Lenka Š.Vedoucí prodejny
Babičce byl diagnostikován Alzheimer. Byli jsme zděšení. Hodně se horšila a to prázdné sezení bylo ubíjející. Hledali jsme, co s tím. Na doporučení známého jsme začali s babičkou docházet do centra. Vstupní vyšetření babičku nebavilo, a tak jsme byli zvědaví, co bude dál. Návštěvy pro ni ale byly zajímavé. Moc se těšila. Byla tam jak proměněná. Dokonce měla náladu se upravit, než půjde. Co nás nejvíce překvapilo, že babi chtěla noviny a další změny na sebe nedaly dlouho čekat. My jsme se naučili, jak ji povzbuzovat a jak s ní i nadále pracovat. Když jí řekneme, že jdeme za Vámi, Lído, je to událost. Jde k holiči, vybere si šaty a jde, ví kam. Víme, že nemoc má své limity, ale proč to aktivní období nepodpořit co nejvíce. Díky moc za maminku!
Martina Fialová s rodinou
Povýšení mi přineslo víc stresu než radosti. Vést tým 200 lidí byl můj sen, ale změnil se v noční můru. Kolegyně, kterou nevybrali, mi dělala ze života peklo. Přestala jsem spát, hubnula jsem a neměla sílu a elán pečovat o děti. K Lídě jsem přišla s vyčerpáním a nechutí ke všemu. Napřed jsem si odhalila, co mě tak vyčerpává. Nebyla to jen práce. Za pomoci osy jsem zjistila, že 200 lidí je vlastně super výzva. Technikou tří jsem si vyřešila velkou část strachů, co jsem v sobě měla. V práci jsem si začala více věřit a povedlo se dovést tým k splnění úkolu. Doma se situace uklidnila, změnila jsem organizaci a hlavně jsem si uvědomila, že jsem opět šťastná.
Alice K.
14 pytlů bince z domácnosti po první konzultaci. Moje povolání je náročné. Kloubím dvě profese, pracuji převážně z domu a nějak jsem neměla sílu. Manželství na hraně krachu, puberta dcery a několik nevydařených zakázek. No, byla jsem na dně. Lídu mi doporučil kamarád, co se složil po rozvodu. Ta moje životní osa byl první balzám, následovaly další, ale ta prvotní dávka energie, co mě nastartovala, byla nezapomenutelná. Přišla jsem domů a vyhodila 14 pytlů bince. Udělalo se mi líp, další změny následovaly. Měla jsem k nim sílu. Co je zajímavé, že jsem s kouči už pracovala, ale až teď mi došlo, co potřebuji a kde tu sílu v sobě objevit. Liduška mi dobíjí baterky a je sluníčkem mnoha lidem kolem sebe. Je něco mezi koučem, laskavou mámou, kamarádkou, sestrou... děkuji. Tvoje lístečky mám nafocené do mobilu – a stále mi dávají sílu.
Anička z Prahy